Ana Sayfa Magazin 11 Kasım 2015 283 Görüntüleme

Abi Tatlıtuğ Kameramana Saldırdı!

Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte bir mekanda bulunan abisi Tugay Tatlıtuğ, mekan çıkışı kameramana saldırdı. Görüntü almak isteyen kameramanlardan biri ile kapıda çarğışan Tugay Tatlıtuğ, kameramana söylemde bulunmasının arkasından kameramaanı iktirdi. Fiziki müdahelede bulunan abi Tatlıtuğ’un sinirli hareketleri gözden kaçmadı.

Kameraman ise teğki vermeyerek işini yapmaya devam etti. Buna da sinirlenen Tugay Tatlıtuğ kameramanın üzerine yürüdü. Olay yerindekiler ise kavganın büyümemesi için araya girdiler. Yaşanan olay ile ilgili dikkatleri çeken bir detay ise gözlerden kaçmadı. Abisi kapıda kavga ederken Kıvanç tatlıtuğ herhangi bir müdahelede bulunmadı. Arabasına yönelen ünlü oyuncu, olayı uzaktan izledi. Kavgaya dahil olmak istemeyen oyuncu, olayın büyümemesi için oraya gitmediği düşünülüyor. Oldukça sinirlenen Tugay Tatlıtuğ daha sonra kardeşinin bulunduğu arabaya giderek hararetli bir şekilde Kıvanç’a birşeyler söyledi.
Olaydan herhangi bir ciddi yara almadan kurtulan kameraman ise serzenişte bulundu. Görevini yapmaya çalışan kameramanın kamerasında ise ufak hasar meydana geldi.