Ana Sayfa Spor 11 Kasım 2015 218 Görüntüleme

Denayer City’e Pişmanlığını İletti!

Sezon öncesinde İngiltere’nin Manchester City kulübünden transfer edilen Belçikalı Jason Denayer, Galatasaray’daki sorunlarını kulübüne iletti. Kiralık olarak geldiği Galatasaray’da Jason Denayer’in birden fazla probleminin olması burada mutlu olmasını engelliyor.

Jason Denayer, Manchester United yetkililerine ilettiği raporda şunları kaydetti: “Burada şans bulamıyorum, bulduğumda ise kendi bölgemde oynatılmıyorum. Teknik direktör ne kadar çaba göstersemde stoperda değişmez iki oyuncuyu oynatıyor. Bu da benim buradaki şansımı azaltıyor. Sezon bitiminde Avrupa şampiyonası var ve ben ülkemle orada yer almak istiyorum. Galatasarayda kaldığım sürece performansım ve kondisyonum kayboluyor. Mental olarakta iyi hissetmiyorum. Devre arasında takıma geri dönmek istiyorum”.

Manchester United ise bu durum karşısında nasıl bir yol izleyecek belirsiz. Denayer’in takıma geri dönmesi halinde yedek kalacağı biliniyor. Bununda futbolcuya bildirilmesi, Denayer’i olumsuzluğa itiyor. Galatasaray’da oynama ihtimalinin daha yüksek olduğunu söyleyen yöneticiler, Jason Denayer’in sezon bitimine kadar Galatasaray’da kalmasından yana.