Ana Sayfa Magazin 19 Ocak 2017 1014 Görüntüleme

En İyi Medyum Hoca Yorumları

Medyum Ertuğ Hoca Yorumları;

Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda kehaneti geçerli olmuş bir çok konuda uzman medyum Ertuğ Hocanın, değerli yorumlarını güncel yazımızda yayınladık. Kendisinin bu yıl için burçlar, astroloji ve dolaylı tahminleri;

Sürekli güncellenen bilgilerini “facebook” adresinden bulabilirsiniz.

Çok değerler yitirdiğimiz ve zor geçirdiğimiz 2016 yı nihayetinde bitirdik. Şimdi bizi 2017 de neler bekliyor? Beklediğimiz huzur, sağlık, maddi özgürlük ve mutluluğu bulabilecek miyiz?

Her şeyden önce 2017 nin özellikle ilk çeyreğinden sonra tüm sorunlarımızın üstesinden fazlasıyla geleceğiz. Memleketin geçtiği bu zor günlerden sonra bizi çok açık bir şekilde refah dolu günler beklemektedir. Şimdi kişiye özel burç tahminleri hakkında 2017 yorumlarıma geçelim;

Oğlak Burcu; Aşk açısından genel olarak tek kişiyi benimseyen ve aldatma ihtimalinin en düşük olduğu burçlar arasında yer alan oğlak burçları genel olarak hayatlarına olduğu yerden devam edecektir. Sadece karşı tarafın olumsuzluğundan ötürü ilişkisini bitiren oğlak burçları, kesinlikle yeni arayışa girmeli ve eskiyi akıllarına bile getirmemelidir. Sağlık yönünden özellikle burcun son dönemimde doğanlar bu yıl kendilerine dikkat etmeli ve endişe duyduğu tüm rahatsızlıklarını kontrol ettirmelidir. Maddi açıdan kendini her zaman koruma altına alan oğlak burcu, yine olduğu gibi krizlerde en az zararı olan burçlar arasındadır. Çok nadirde olsa, başarısızlık söz konusu olabilir. Fakat elinde para tutmayı ve biriktirmeyi çok iyi bilen oğlak burçları, en kötü süreçleri de rahatlıkla atlatacaklardır. Kısaca 2017 yi hayatınızda olan diğer yıllar gibi klasik olarak geçireceğinizi tahmin etmekteyim.

Kova Burcu; Genel anlamda kovalar 2016 da kovalığını yaşayamamıştır. Sürekli hayal kırıklığı ve nadiren de olsa mutluluklardan sonra, bu yılda pek parlak geçeceği söylenemez. Fakat en azından 2016 kadar kötü olmayacak diyebiliriz. Sağlık açısından her zaman olduğu gibi kendilerine çok dikkat etmeleri gerekir. Sağlık kontrollerini önemsemelidirler. Aşk açısından bekar ve sevgilisi olmayan kovaların geçmişten olan kişiler tekrar iletişime geçmeleri yüksek bir ihtimaldir. İlişkisi olan kovalar ise hayatlarına aynı çerçevede devam edeceklerini tahmin etmekteyim. Maddi yönden her zamanki gibi olacaklar. Yani maddi açıdan geçtiğimiz yıllardan maalesef pek bir farkınız olmayacak diyebiliriz.

Balık Burcu; Güçlü hayal dünyasıyla en cazip ve güvenilir burçlardan biri olan balık aile değerlerinin en üst seviyededir. Kısa sürede evlilik hayatına yatkındırlar. Fakat nadiren de olsan bir kısmı bekar kalır ve evlilik yaşları biraz olsa da geçebilir. Bu durum kendilerini endişelendirmemeli, çünkü sonuçta aradığı kişiyi balığın bir şekilde karşısına çıkar. Bu yıl evlilikle sonuçlanan yeni ilişkilerinin olması kuvvetli bir ihtimaldir. Fakat yeni ilişkisi olacak kişiye de son derece dikkat etmeleri gerekir. Çünkü aile yaşantısına en az kendisi kadar değer veren bir kişi olmalıdır. Sağlık açısından bu yıl belki yeni sorunlar çıkabilir ve dikkatli olmasında fayda var. Rutin doktor kontrollerini aksatmadan devam ettirmelidir. Maddi açıdan biraz olsa zorlansa da yine bir şekilde üstesinden gelecek ve dikkatli olması durumunda artıya geçecektir. Gereksiz harcamalar ve ihtiyaç dışı alımlarının yapmamasını tavsiye ederim.

Koç Burcu; Hayatında son birkaç yıldır yeni dönemlere adım atan koçlar bu yılda başarısını ileriye götüreceklerdir. Çok nadir olsa da, geçmiş ten kısmetsizliği bulunan koçlar, 2017 de istediklerinin olması kuvvetli bir ihtimaldir. Sağlık açısından koçlar genellikle ufak tefek sorunlar geçirirler. Bu sorunlar bu yılda tekrarlayabilme ihtimalleri vardır. Fakat tedirgin olmalarına gerek yok. Yine kolaylıkla atlatma ihtimalleri olağandır. İlişkisi olan koçlar rutin hayatlarına devam edecektir. İlişkisi olmayan koçların bir kısmı aradığını bulacak ve ileriye dönük mutluluğu yaşayacaklar. İlişkisi olmayan koçlar bu duruma fazla önem göstermemeli çünkü hiç beklemediği anlarda karşılarına yeni bir kişi çıkması kuvvetli bir ihtimaldir. Eski ilişkilerindeki takıntılarını

kafalarından gidermeleri gerekir. Maddi açıdan olağan üstü bir durum olmayacak. Ama artıya geçmeleri muhtemeldir.

Boğa Burcu; Büyük bir kısmının tüm alanlarda çok zor geçirdiği 2016 dan sonra 2017 kendileri için hayatındaki en parlak yıllardan biri olarak değerlendirebilirler. Sadece sağlık açısından bir nebze diğer konulara göre iyi olan boğalar, yapısal olarak ense –boyun bölgelerine dikkat etmeli ve sinirlerini çok iyi bir şekilde dizginlemelidirler. Çünkü nadir ve anlık sinirsel durumlar kendilerini bir anda hayatının kötü yönde değişmesini sağlıya bilir. Aşk hayatı da genel anlamda bozuk giden boğaların büyük kısmı bu yıl gerçek aşkı bulmaları büyük bir ihtimaldir. Özellikle 2016 da ilişkisi zedelenmemiş boğalar, aynı kişi ile uzun süre beraber olup mutlu olacaklar. Maddi açıdan ise geçmişteki büyük başarıları, kaldığı yerden devam edecektir. Eskide olan cesaretini tekrar toparlayıp haziran ayından sonra harekete geçmekte büyük fayda var diyebilirim.

İkizler; Hayatlarında çok güzel ve yeni bir döneme girecek olan ikizleri 2017 de çok güzel gelişmeler boy gösterecektir. Maalesef ikizlerin büyük kısmı geçtiğimiz yıllarda ciddi sorunlarla karşılaşmış ve bu sorunlar bazılarında maalesef deva etmiştir. Ama deminde dediğim gibi bu yıl sizlerin yılı olacağını tahmin etmekteyim. Geçmişte var olan ilişkilerinin çoğunlukla evlilikle sonuçlanabilir. İlişkisi olmayan ikizler sabırla beklemeli ama bu konuya fazla takıntılı olmaması gerekir. Hayatın ne zaman nereden ne getireceği hiç belli olmaz. Sağlık açısından kendinize çok dikkat etmeniz gerekir. Beklenmedik durumlar yaşamanız kuvvetli bir ihtimaldir. Maddi açıdan biraz öncede bahsettiğim gibi bu yıl sizin yılınız olacak. Ama fazlada açılmamakta fayda var. Dikkatli ilerlemeniz durumunda çok güzel bir yıl geçireceksiniz.

Yengeç; Çok samimi ve güvenilir bir burç olan yengeçler, özellikle verdikleri güven hissi ile çok samimi dostluklar kurar. Bu dostlukları fazla hayatınıza dahil etmemeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Aile hayatları düzenli olarak devam edecek ve çok büyük bir hadise söz konusu olmadığı sürece olağan hayatlarına devam edecekler. İlişkisi olan yengeçler belki evlilikle sonuçlanmasa bile genel olacak ilişkilerine devam edecektir. Yalnız olanlar ise uzun sürmeyecek ilişki yaşayacaklar. Fakat ruh ikizini bulan ikizler kısa sürede evlilik adımı bile atabilirler. Yengeçlerin bir kısmı hassas bünyeye sahiptir. Bu yüzden ara sıra bir şey olmasa da kendilerini kontrol ettirmelilerdir. Maddi açıdan geçmişte olduğu gibi rutin hayatlarına devam edeceklerini tahmin etmekteyim.

Aslan; Aslanlar genellikle çok arayış içinde olur. Fakat kendisi için en iyi kişiyi bulduklarında ve tam anlamıyla sevdiklerinde, o kişinin resmen hayat güvencesi olabilir. Aile hayatında ufak tefekte çalkantılar yaşasa da, üstesinden gelmeyi çok iyi bilirler. İlişkisi olan aslanlar eğer sevdiklerine eminse, daha yeni arayışa ve maceraya kalkışmamalarında fayda var. Olağan ilişkilerini devam etmeleri aslanlar için en hayırlısı olacaktır. Hatta sevdiğine eminlerse vakit kaybetmeden evlenmelidirler. İlişkisi olmayan aslanlar ise bu yıl sağlam temeller atmamaları kuvvetli bir ihtimaldir. Fakat ruh ikizi bulabilirlerse asla bırakmamalarında fayda var. Sağlık açısından en sağlam burçlardan bir olan aslanlar kendilerini rahat hissedebilirler. Geçmişten gelen sağlık sorunu varsa üzerinde durmaları gerekir. Önemsemezlerse sorunun ciddi seviyelere ulaşabilme ihtimalleri söz konusudur. Maddi açıdan aslanlar güzel bir döneme girmiş bulunmakta. Atacağı adımlar sağlam olacak ve güzel bir yıl geçirecektir.

Başak Burcu; Aile değerleri en üst seviyede olan burçlardan biri olan başaklar, detaycı yapıları sayesinde genellikle başarı onlar için olağan bir durumdur. Ne kadar aksilik yaşasa da üstesinden gelmeyi çok iyi bilirler. Bu nedenle 2016 yı en hasarsız atlatan burçlar arasındadır. Yaşadığı ilişkiyi ve kişiyi sahiplenen başaklar bu özelliğinden 2017 de biraz olsun vaz geçmesinde fayda vardır. Çünkü verdiğiniz değerler işteki başarınızın nadiren de olsa önüne geçme durumu söz konusu olabilmekte. 2017 başaklar için çok verimli bir yıl olacağını tahmin etmekteyim. Yalnız başarı sağlıktan önemli değildir. Bir işle uğraşırken kendinizi çok yıprattığınız bir gerçek ve ilerleyen yaşlarda bunu çok olumsuz şekilde zararlarını görebilirsiniz. Bu nedenle kendinizi fazla yormamanızda fayda var. İlişkisi olamayan başaklar bu yıl hayatlarına nadir kişiler girecek ve genellikle kalıcı olmayacağını tahmin etmekteyim. Maddi açıdan ise hayatının bir çok döneminde başarılı olduğu gibi bu yılda başarı elde etmeleri yüksek bir ihtimaldir.

Terazi Burcu; Her şeyi çok iyi araştıran ve adalet seviyesinin en iyi olduğu burçlardan biri

türlü kabullenmekte zorluk çekmektedir. Bazı şeyleri yaşayarak görmek çok daha iyidir. Aşk hayatı her zamanki gibi giden teraziler beraber olduğu kişilerden bu yıl ayrılma ihtimalleri olağandır. Yeni bir kişinin hayatına girme ihtimali yüksektir. Başlayacak yeni ilişki uzun vadede evlilikle sonuçlanabilir. Sağlık açısından var olan sorunların ilerlememesine dikkat edilmelidir. Maddi açıdan ise geçen yıllara göre bu yıl biraz daha şanslı olacaklar.

Akrep Burcu; Akrepler bireysel aile hayatına çok önem verirler. Genel olarak geçtiğimiz yıllarda eşlerinin aileleriyle problemleri olan çok sayıda akreple karşılaştım. Haklı haksız tartışmalarını bir kenara bırakıp, gerekirse kendileri adım atıp her kesle aralarını iyi tutmalıdırlar. Bekar olan akrepler, bu yılda kalıcı bir ilişki yaşayacağını maalesef tahmin etmemekteyim. Fakat geçmişten gelen ve bozulmayan bir çok ilişki bu yıl içinde evliliği beraberinde getirecektir. Sağlık açısından genellikle problem yaşamayan akrepler yine sağlığını koruyacağını tahmin etmekteyim. Maddi açıdan refah seviyesi diğer burçlara göre biraz daha iyi olan akrepler kayıp yaşamayacaklar fakat artıya geçmeleri de maalesef mümkün olmayabilir.

Yay Burcu; Yay olması gereken gibi yaşamayı bilen nadir burçlardan biridir. Bir çok değere olması gerektiği kadar önem verir. Olağan hayatları yaylar için rutin olarak devam edecektir. İlişkileri sağlam olan yaylar hayal kırıklığına uğramadan devam edecek. İlişkisi olmayan yaylar ise fazla macera yaşamadan büyük sürprizlerle karşılaşacak ve hiç beklemedikleri bir yerden hayatlarına yeni kişiler girebilmesi yüksek bir ihtimaldir. Bu kişi genel olarak evlilikle sonuçlanacak bir ilişkiyi beraberinde getirecektir.  Sağlık açısından kendilerine dikkat etmeleri gerekir. Çünkü beklemediği durumlar bir anda karşılarına çıkma ihtimali söz konusudur. 2017 de maddi açıdan çok beklenti olmaması gerekir. Ama eksiye düşmeyecekler. Dikkatli hareket edenlerin bir kısmı kariyer olarak birden yükselme ihtimalleri söz konusu olabilir.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


 Hakkımızda  Künye Görüntüle  Gizlilik Politikası info@nazarhaber.com  Bize Ulaşın (0850) 7023554
başakşehir konut projeleri sea pearl ataköy projesi Kaçak Bahis Milanobet Casino masaj salonu