Ana Sayfa Hakkımızda | Nazarhaber.com

Hakkımızda | Nazarhaber.com

Nazar Haber gündemde yer alan gelişmeleri, ziyaretçilerine hızlı ve doğru olarak aktarmak üzere kurulmuş olan haber portalıdır. Yurtiçi ve dış basındaki, ekonomi, spor, magazin, sağlık, teknoloji, kültür, sanat, eğlence ve benzeri bir çok kategoride haberler sunmaktadır.

Yayın ilkelerimizin önceliğinde tarafsız habercilik ilkesi bulunmaktadır. Benimsediğimiz bu politika ile birlikte haberlere konu olan olaylar veya haberlerde adı geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara tarafsızlık ile yaklaşılmaktadır. Asla yapılan haberler üzerinden manipülasyon yaratmak, haberleri değiştirmek ve farklı bir algı yaratmak gibi bir niyet içerisinde olmamız mümkün değildir.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tamamı ile uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler bir nevi postacıyız. Görevimiz haber ve bilgileri alıcı ziyaretçilere zamanında ve doğru olarak ulaştırmaktır. Bunun dışında yönlendirme gibi sorumlulukları almamaktadır. Hakkımızda  Künye Görüntüle  Gizlilik Politikası  Wordpress  info@nazarhaber.com  Bize Ulaşın (0531) 7023554
erkek deri mont limon fidanı adana masaj salonu